Shitet Banesa ne Prishtine

Kjo shpallje është shikuar: 842 herë

Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:40

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 67m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk.ka ne shitje banese ne Prishtine Rr. Muharrem Fejza. Banesa eshte me siperfaqe 76m2 Banesa eshte e rregullume eshte ne gjendje te banushme,banesa eshte ne katin 2. po ashtu banesa ka 24 ore rrym, uje.wifi etj.Banesa posedon kete renditje:
-Kuzhine
-Sallonm
2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Teras


Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose e-mail : [email protected]

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO