Shitet Banesa 68m2 te Mati1 01

Kjo shpallje është shikuar: 91 herë

Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:56

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 68m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banesen 68m2,esht ne katin e 7,Banesa esht ne gjendje per banim te menjihershme,Banes esht e ndertuar me kualitet te lart.dhe ka lift.uje,rrym 24or.
Banesa ka ket Renditje;
1sallon 1Kuzhin 2Dhoma Gjumi 1Banjo
Qmimi sipas marrveshjes
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]
Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO