Jepet me qera Banesa rruges per Germi 200euro

Kjo shpallje është shikuar: 141 herë

Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:58

Çmimi : 200 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti Shpk.leshon me qera Banesen rruges per Gremi,perball shkolles fillore Gjergj Fishta,esht ne katin 3,esht ne gjendje te rregullt,dhe mund te shfryzohet per banim te menihershem.
Banesa ka ket Renditje

1Sallon
1Kuzhin
1Dhom Gjumi
1Banjo
1Terrsa

Preferohet per Familjar ose te Punsuar
per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email
[email protected]

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO