Shitet Banesa ne Prishtine

Kjo shpallje është shikuar: 206 herë

Postuar : 3.08.2015, Në orën: 12:05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 107m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banese ne Prishtine saktesisht te komuna e vjeter rruga e uqk-se me siperfaqe prej 107m2 kati 1 dhe ka kete renditje

1 sallone me kuzhine
2 dhoma gjumi
2 banjo
1 shpajz
2 terasa

Qmimi per m2 eshte 1000 euro i diskutushem

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979 +38649594343 +377965858
ose ne email add
[email protected]


Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO