Leshohet banesa me qera te Momento

Kjo shpallje është shikuar: 115 herë

Postuar : 3.08.2015, Në orën: 12:12

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk leshon Banesen me qera,e cila gjendte te kafja Momento,rruga Motrat Qirjazi,banesa esht ne katin perdhes,esht e rinovuar e gjith banesa,ne mometin qe vendosen per banim,edhe mobilohet banesa
Banesa ka ket renditje
1sallon
1kuzhin
1dhom gjumi
1banjo
dhe koridor
Per ma shum mund ti shikoni edhe fotot
Qmimi 250- i diskutushem-

Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]


Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO