Blej banes ne ulpijan ose ne emshir urgjentisht

Kjo shpallje është shikuar: 82 herë

Postuar : 3.08.2015, Në orën: 17:04

Çmimi : Me Marrëveshje

Përshkrimi : Blej banes ne lagjen Ulpijan ose ne emshir,Banesa duhet ti ket nje sallo.nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,banesa duhet te jet deri ne katin e kater,banesa duhet te jet ne gjendje per banim te menihershem,qmimi
deri ne 50.000euro.
Per ma shum mund te me kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK

Kategoria : Tjera

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO