Shitet Shtepia ne Prishtine (Hajvali)

Kjo shpallje është shikuar: 497 herë

Postuar : 3.08.2015, Në orën: 17:16

Çmimi : 245 000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 370m2

Dhoma Gjumi :

Banjo:

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni JETI shpk ka ne shitje shtepine ne Hajvali, me lokacion shume te mire. 370 m2, 6 ari , 2 kuzhine,4 dhoma te medha gjumi, sallon te madh 2 banjo, bodrum. Oborr i rrethuar me gur te kualitetit te lart dhe me pishe, lagje e qete dhe e sigurt, dhe e ndriquar, qasja e lehte ne qytet.


Qmimi 245.000 i diskutueshem
Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email
[email protected]

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO