Risi Risi Shiten Shtepi ne lagjen Nic

Kjo shpallje është shikuar: 588 herë

Postuar : 3.08.2015, Në orën: 17:33

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi :

Banjo:

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepite ne lagjen ''Nic'' shtepite kan siperfaqe 202m2. Kjo lagje ju ofron te gjitha kushtet per nje jete te sigurt te rehatshme dhe ambient te ngrohte per familjet tuaj.

Shtepite posedojn kete renditje:

Kati I

-Dhome ndeje
-Kuzhine
-Banjo
-Garazh
-Ballokon

Kati II

-Dhome me banjo
2 Dhoma te fjetjes
-Banjo
-Ballkona

Pjesa e Brendshme:
-Kamin
-Dysheme e shtruar me laminat
-Dyer te brendshme sllovene (lesna)
-Banjo komplete(sanitari italiane/Fortesa)
-Instalim me(PTK- IPKO - telefon,tv kabllovik, dhe internet)

Pjesa e jashtme:
-Rampe elektronike ne hyrje kryesore
-Dyer dhe dritare sllovene(lesna)
-Ndriqim publik
-Dyer automatike per garazh
-Hapsira gjelbruese

Lagjja Nic ka :

Shkolle per femije
-Qerdhe per femije
-Shoping center
-Pjese rekreative fusha e futbollit/ tenisit / basketboll.
-Hapsira Gjelbruese- 83 ari.


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk


Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO