Shes Shtepin Urgjentish ne prishtin me qmim shum te lir

Kjo shpallje është shikuar: 902 herë

Postuar : 4.08.2015, Në orën: 11:27

Çmimi : 170 000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 660m2

Dhoma Gjumi :

Banjo:

Mobilimi :

Përshkrimi : Shtepia ne shitje gjendet ne Veternik, eshte 4 katshe esht me dy hymje, me siperfaqe prej 660m2,dhe 2 ari oborr,te dy hymjet e kan planin e njet te rregullum mbrenda.esht ne gjendje te banushme,esht vertet nje shtepi moderne dhe e ndertuar ka pamje fantastike,shtepija posedon infrastruktur te plot,gjendet ne nje lagje shum te qet per banim, me komoditet ka nje kopsht te bukur dhe relaksus nje vend ideal per te jetuar nje jet te qet , Renditja. ne Katin Perdhes shtepia ka koridor,1dhom dite,2 shpajz,nje banjo dhe 1shpajz ku esht e vendosur nxemja qendrore. ne katin e Par,shtepia ka.1 sallon,1kuzhin,1 dhom gjumi,dhe 1 banjo ne katin e Dyt,shtepia ka 3dhoma gjumi,1banjo dhe nje terras ne katin e Tret shtepia ka 1 dhom tgjumit,ose dites,1 banjo,1shpajz,dhe nje terras po ashtu edhe hymja tjeter i ka keto dimenzjone esht po ne te njetin plan. shtepia eshte pajisur me nxemje me internet dhe ujesjells,


Qmimi shum i volishme dhe sipas marrveshjes ,

per me shum informata mund te lajmrohi ne keta nr
+38649217979
+37745965858
ose ne email add
[email protected]
Ju Mirpresim Ne Agjensioni Jeti Shpk

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO