Jepet shtepia me qera Prishtine

Kjo shpallje është shikuar: 661 herë

Postuar : 4.08.2015, Në orën: 15:40

Çmimi : 3 500 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 1000m2

Dhoma Gjumi :

Banjo:

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni JETI sh.p.k leshon me qera shtepine 3 kateshe 1000m2 e cila ka garazhd dhe ballkon dhe gjendet rruges per GermiQmimi 3500€ i pa diskutueshem
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO