Shitet Banesa ne Fushe kosove

Kjo shpallje është shikuar: 860 herë

Postuar : 4.08.2015, Në orën: 15:48

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 90.5m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banesen ne Fushe Kosove me siperfaqe prej;
Banesa I me siperfaqe 90.5m2 banesa eshte ne katin e 7 eshte e banueshme Banes esht e ndertuar me kualitet te lart.dhe ka lift.uje,rrym 24or. banesa eshte te rrethi.

-Banesa ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
2 Doma gjumi
-Banjo
-TerasPer ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+377965858
ose ne email add
[email protected]

Agjensioni Jeti shpk ju Ofron ndim ne zgjidhjet tua.

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Fushë Kosovë

EMAIL

TELEFONO