Shitet Banesa ne Breg Diell

Kjo shpallje është shikuar: 873 herë

Postuar : 11.08.2015, Në orën: 14:59

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 60m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banese ne Breg Diellit. te banesat e hinta,saksisht te blloku i 5,Banesa eshte ne katin 4 me siperfaqe 60m2,Banesa eshte rinovu,eshte e pa mobilume,ka nxemje qendrore,internet,kanalizim,uje dhe rryme 24ore,Banesa gjendet ne nje vend mjaft te qete,ka afer shkollen,ka park,etj.per ma shume mund te shini ne foto.

banesa posedon kete renditje:

1 Kuzhine
1 Sallon
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terras

Qmimi sipas marrveshjes

Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose e-mail : [email protected]

Ju Mirpresim.!

Agjensioni JETI SHPK

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO