ËSHTË SHITUR

Shiten 4 banesa ne Fushe Kosove

Kjo shpallje është shikuar: 674 herë

Postuar : 07.08.2015, Në orën: 13:18

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi :

Banjo:

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni jeti shpk ka ne dipozicion 4 banesa ne shitje ne Fushe Kosove

Banesat gjenden ne katin e 1 dhe posedojn kete renditje

Banesa 65m2 posedon 1 sallon me kuzhine 1 dhome gjumi 1 banjo dhe 2 terasa
Banesa 70m2 posedon 1 sallon me kuzhine 1 dhome gjumi 1 banjo dhe terasa
Banesa 113m2 posedon 1 sallon me kuzhine 2 dhoma gjumi 2 banjo dhe 2 terasa
Banesa 130m2 posedon 1 sallon me kuzhine 2 dhoma gjumi 2 banjo dhe terasa me 40m2Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Fushë Kosovë

EMAIL

TELEFONO