Shitet Banesa ne Prishtine Bregu Diellit

Kjo shpallje është shikuar: 918 herë

Postuar : 11.08.2015, Në orën: 10:51

Çmimi : 85 000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 80m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banese ne lagjen Bregu Diellit saktesishte te banesa e bardha me siperfaqe prej 80m2 kati 1 dhe ka kete renditje

1 sallone me kuzhine
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 shpajz
2 teras
qmimi 85.000euro

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979 +38649594343 +377965858
ose ne email add
[email protected]
Agjensioni Jeti shpk ju Ofron ndihem ne zgjidhjen tuaj.

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO