Shiten Banesat ne lagjen Lakrishte

Kjo shpallje është shikuar: 759 herë

Postuar : 11.08.2015, Në orën: 10:51

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi :

Banjo:

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banesa ne lagjen Lakrishte.Blloku i banimit B1 (ne baze te planit urbanistik) Ky lokacion ne kuader te bllokut B1 ka siperfaqe prej cc. 50 ari ne te cilen perfshihen Lamela B: qendra tregtare,siperfaqe gjelbruese,lojra per femije,si dhe vend parkingjed me garazha nentoksore.

Qmimi eshte i diskutueshem

Lamela B - gjenden nga 6 banesa ne kat. Njesite e banimit kan siperfaqe prej
-63.65m2
-68.35m2
-70.10m2
-90.15m2
-93.00m2
-112.60m2
Me mundesi fleksibilitet ne siperfaqe dhe ne organizim te njesive banuese.

Kompleksi i banimit posedon leje urbanistike
-Banesat do te ndertohen me standarte europiane
-Depo per qdo njesi banimi 2-4m2
-Ashension-24ore
-Fasada eshte termike e kombinuar me terrakote dhe pllaka modeluese si pas normave europiane
-hapsirat e shkalleve eshte e mbrojtur me sistem kunder zjarrit dhe dyer zjarrqendruese
-Dyert hyrse re njesive banesore jan zjarreduruese
-Dritaret jan nga PVC-ja (plastike) me xhama termopan-kw 1.1, dhe me roleta te brendshme (Salamander SL76-Prodhim gjerman)
-Dyshemete konform
-Parket i gatshem BUNGU
-Kondicioner ne qendrim ditore me sistem split
-Pllakat e keramikes ne terasa jane te rezistueshme ndaj ngricave dhe reshjeve


Qmimet per njesite banuese:

Njesite banuese ne katin e 4-8- 1200e/m2
Njesite banuese ne katin e 9-12- 1100e/m2
Njesite banuese ne katin e 13-17- 1000e/m2


Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose e-mail : [email protected]

Ju Mirpresim.!

Agjensioni JETI SHPK

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO