Jepet banesa me qera te Grandi

Kjo shpallje është shikuar: 794 herë

Postuar : 11.08.2015, Në orën: 10:49

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 70m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni JETI shpk jep banes me qera te Grandi banesa ka siperfaqe prej 70m2 banesa eshte ne katin 6 eshte e mobiluar dhe e pershtshme per banim.

Banesa posedon kete renditje:
Sallon
Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Teras

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr +38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add [email protected]

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak Ju Mirpresim ne


Agjensioni - JETI SHPK-

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO