Banes ne shitje

Kjo shpallje është shikuar: 991 herë

Postuar : 19.09.2015, Në orën: 16:39

Çmimi : 105 000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 100m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banesë në shitje në lagjen Emshir ( Kalabria ).
Banesa gjendet prapa Universitetit UBT dhe është kë katin e I-rë.
Banesa ka 100m2 dhe është ekstra e renovuar dhe e mobiluar EKSTRA.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Teracë 20m2
1. Banjo
1. Koridor mirë të shfrytëzueshëm

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: [email protected]
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Pro-Real-Estate

044636334

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO