Shitet banesa = Mati 1 , = Rruga -B-, ne Breg te Diellit =Prishtine.

Kjo shpallje është shikuar: 2698 herë

Postuar : 11.10.2015, Në orën: 02:33

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 90m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Mobilimi : Jo

Përshkrimi : - SHITEN ose LESHOHEN me QIRA banesat : 1) - 90 m2 , Kati 1 ( 2 dhoma gjumi , 2 banjo , 2 ballkona dhe sallon e kuzhin ) dhe 2 ) - Pent - House - Kati 7 ( 3 dhoma gjumi , 2 koridora , 2 bajno , 2 ballkona dhe sallon e kuzhine ) . Te Pa Mobiluara. - Tel : 045 509 404.

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

NEBI

045509404

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO