SHITET BANESA moderne NE BREGUN E DIELLIT

Kjo shpallje është shikuar: 2408 herë

Postuar : 11.10.2015, Në orën: 17:37

Çmimi : 125 000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 117m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : SHITET BANESA moderne NE BREGUN E DIELLITTë dhënat mbi pronën:

• Bregu i Diellit – NE OBJEKT TE STANDARDIT

• Banesë

• Kati 2

• 117m2

• Sallon

• Kuzhinë

• 3 Dhoma te gjumit

• 2 Banjo

• Ballkon

• Garazhd

• Bodrum
#Çmimi 125.000 euro e mobilume
Shitet banesa ne objektin e kompanisë STANDARD ne lagjen Bregu i Diellit banesa është e mobilume me mobile moderne, kuzhina moderne si dhe sistem Amerikan, banesa ka pozitën Lindje Perëndim,
Banesa përbëhet nga kjo renditje: Sallone me kuzhine, ballkon, banjo, 3 dhoma te gjumit, njëra dhome e gjumit posedon banjo ne dhome si dhe dhomën e gardërobës, banesa posedon edhe klime.
Banesa ka ujë 24 ore te ftofte dhe te ngrohte, gjeneratorin, sigurimin fizik, vëzhgim te kamerave 24 ore, pastrimin e koridoreve te banesave te gjitha nga kompania STANDARDI.
#Banesa shitet komplet e mobilume
#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00
Mund te na kontaktoni

mob: #tel 045 688 151 #viber

e-mail: [email protected]

Agjensioni i Patundshmerive

“Patundshmeria”

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Agjensioni-Patundshmeria

+37745688151

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO