BANES me QIRA te QAFA afer MAXIT*

Kjo shpallje është shikuar: 1204 herë

Postuar : 13.10.2015, Në orën: 02:01

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 85m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banes me qira te qafa afer Maxit e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:- Dhoma e dites, me kuzhine,

- 2 Dhoma gjumi,

- Banjo,

- Terasa,
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00www.access-ks.com049 622 300

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

ACCESS

049 622 300

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO