ËSHTË SHITUR

Garasionere me Qera ne lagjen bregu i dillit te banesat e hinta kati perdhes.

Kjo shpallje është shikuar: 562 herë

Postuar : 14.10.2015, Në orën: 11:33

Çmimi : 160 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 35m2

Dhoma Gjumi :

Banjo:

Mobilimi :

Përshkrimi : Garasionere me Qera ne lagjen bregu i dillit te banesat e hinta kati perdhes.
-Kuzhin
-Dhom te fjetjes
Qmimi 160 euro
Tel:(Viber)+377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222

E-mail: [email protected]
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

GeoFIX

045 663 660

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO