Shitet banesa luksoze140m2 afer parkut Germia

Kjo shpallje është shikuar: 2999 herë

Postuar : 13.07.2015, Në orën: 03:49

Çmimi : 79 999 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 140m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Mobilimi : Jo

Përshkrimi : Përshkrim i sendit
Shitët banesa 3 dhomëshe,140m2,në katin e 2të

Ka punim komplet Banesa Gips Profesional

Gjendët në Prishtinë Rr Bledit
(Ka dhe rrugen mbrapa shkolles normale e cila është punuar deri tek objekti por ende nuk ka dalje sa i perket veturave, pritet te lidhet me rrugen e Bledit nga Komuna e Prishtines shum shpejt per me shum info na kontaktoni).

Banesa ka ambient mjaft të qetë.
Pamje nga Lindja
Banesa ka keto hapesira :
- dhomë dite
- kuzhinë
- Paradhome
- dhoma gjumi, 2
- banjo, 2 high class jacuzzi
- koridor
- ballkon
Banesa ka Nxemje Qëndrore dhe Kondicioner.
Për më shum informata kontakto në : 0038649488646 VIBER - 0037744190055 VALA ose 0037744257377 VIBER gjithashtu

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Artan

044190055

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO