GOLF 3 TURBO DIESEL FABRIKISHT 1.9 KARAVAN RKS MARS 2016

Kjo shpallje është shikuar: 2016 herë

Postuar : 10.07.2015, Në orën: 01:49

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 185,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1993

Përshkrimi : GOLF 3 TURBO DIESEL 1.9 FABRIKISHT


VETURA PER HERE TE PARE ESHTE DOGANUAR NE JANAR TE VITI 2005

- - - EKSTRA KA - - -
VITI I PRODHIMIT 15 / 09 / 1993
AIR BAG
TIMON LEVIZES POSHT - LART
RKS DERI NE MARS 2016
SERVO { HIDROLIK }
ULSE ME NXEMJE
CENTRALL
EXTRA I PASTER BRENDA DHE JASHT
VLEN TE THEKSOHET SE VETURA NUK ESHTE HIPOTEKE DHE MUNDE TE PERKTHEHET MENIHER
PER INFO PREJ 13:00 - 22:00
SMS MOS DERGO
044 316 677
049 709 937

Ekstra : ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Airbags, Shufra Kulmi, Spoiler

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Valdrin

044 316 677

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO