shtepia ne shitje

Kjo shpallje është shikuar: 3767 herë

Postuar : 13.07.2015, Në orën: 04:22

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 170m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet shtepia ne Matiqan afer "Villa Piknikut"

shtepia posedon 5 ari e gjysme
2 dhoma gjumi
2 banjo
sallon dhe kuzhine
garzh

Shtepia esht e mobiluar ,mobiliet shiten sipas marrveshjes

Nr. i telefonit : 044 839 037

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Kosovare

044 839 037

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO