#133 Banese 3 Dhomshe ne Emshir (Kalabri)

Kjo shpallje është shikuar: 539 herë

Postuar : 11.11.2015, Në orën: 14:31

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 115m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Leshoj banese me qira ne lagjen Emshir (Kalabri) te banesat e arabve.Banesa eshte ne katin e 6, objekti ka 2 lifta qe punojne 24h.

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

3 Dhoma Gjumi

2 Banjo

2 Terasa

Info : 049 222 303

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

AL-Agency

049222303

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO