BANESE ME QERA NE ULPIAN AFER SIMFONIS

Kjo shpallje është shikuar: 531 herë

Postuar : 11.11.2015, Në orën: 14:34

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 50m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Leshoj banesen ne Ulpian afer Restaurant Simfonia banesa esht e mobiluar ne tersi gjindet ne katin e 2,dhe ka ket renditje
sallon
kuzhin
dhom gjumi
banjo
ballkon

Cmimi 300 vetem per familjar

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebuk: Bledi Estate

Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 880 210
049 693 053
e-mail: [email protected]
viber: +37744 880 210

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Doni

044880210

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO