BANESE ME QIRA TE SANTEA KOMPLET E RENOVUAR

Kjo shpallje është shikuar: 576 herë

Postuar : 20.12.2015, Në orën: 21:42

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 65m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Jo

Përshkrimi : BANESE ME QIRA TE SANTEA
KOMPLET E RENOVUAR
Dritare me 3 Xhama dhe Roleta
Dyer
Banjo
Pllaka
Laminat
Mure
Uje
Rrym

Kati 1
Dhoma 2,5
65 m2
Nxemje
Ballkon

Kontakti:
Viber 00491722802675
ose
Email [email protected]

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Enveri

00491722802675

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO