Shes banesen 76m2 ne Prishtine te Parku i Qytetit

Kjo shpallje është shikuar: 699 herë

Postuar : 04.01.2016, Në orën: 15:40

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 76m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Shes banesen ne katin e trete 76 m2 ne Prishtine afer parkut te qytetit. Banesa ka dy dhoma te gjumit, sallon me kuzhine, korridor, banjo dhe nje ballkon.

Banesa ka afer Parkun e qytetit, shtepine e shendetit dhe shkollen fillore.

Objekti banesor eshte i ndertuar qe 4 vite.

Numri kontaktues: 044 259 913

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Fatbardh

044259913

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO