Banesa ne Shitje Prizren Kabashi2

Kjo shpallje është shikuar: 7188 herë

Postuar : 26.01.2016, Në orën: 13:42

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 93m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : jo

Përshkrimi : Banesa posedon Nje Sallon me kuzhin Dy dhoma gjumi koridori eshte i madh banjon dhe ballkonin Banesa eshte 93 =m2 Qmimi sipas marreveshjes Banesa eshte e rre.Banesa ka edhe Garazhden per vetur +37744 324 688 + Viber

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Erhan

044324688

Prizren

EMAIL

TELEFONO