Audi A6 S-Line 3.0 TDI Quattro Solar dhe Webasto

Kjo shpallje është shikuar: 2455 herë

Postuar : 15.07.2015, Në orën: 17:09

Çmimi : 10 200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 227,500

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi : Motori: 3.0 TDI 165kw QUATTRO (4x4); 227500 km te garantuara

Automatik Tiptronik Sport + F1 (ndrim shpejtsive ne timon)

Timon multifunksional S-Line me 3 ndamje + pozicionim elektronik dhe memorizim ne pozocionin e fundit;

Navigacion Color + TV + Bluetooth + Telefon te integruar + shanzher 6 CD;

Xenon dhe BiXenon robot me llup + sistemin per larje te farave gjat ngasjes + Shtopat lled;

Klimatronik 2 zonale para dhe mbrapa;

Shiber me Solar - (sistemi i klimes se vetures furnizohet me energji djellore nga solari dhe freskon-ftof ajrin ne kabin gjat kohes sa qendron e vetura fikur ne parking deri ne +40*C);

Webasto fabrikisht (nga shtepia leshohet te nxehet kabina + motori + shkrihen xhamat deri ne -25*C pa u ndez motori);

Ulset S-Line me logo fabrikisht, me nxemje + me dirigjim elektronik per levizje 8 drejtime + lekur kombinim me antillop;

Senzora Parkimi + Kamer prapa;

Senzora fshisave, dritave, pasqyreve (eresim automatik);

Pasqyret me nxemje dhe palohen;

Xhamat me manovrim elektronik + hapen dhe mbyllen me dirigjus qelsit;

Alarm me pejxher (ekstra i montum, te lajmron me vibrim ne xhep deri ne 1Km largesi nese dikush prek veturen);

4 guma shuum te mira Dunlop m+s;

Vetura eshte e importuar nga Gjermania;

RKS deri ne muajin e 10.2015

Hiq spo kom qef qe pe shes po disa arsye personale pom duhet me e shit

Ndrim i mundshem me Audi A4, A3, Golf 6, Passat C, Astra, Corsa, (te gjitha ne shume ekuivalente ose me te lira)

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Audi

045480700

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO