Banese me pamje fantastike nga qyteti

Kjo shpallje është shikuar: 2441 herë

Postuar : 10.03.2016, Në orën: 22:00

Çmimi : 62 000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 66m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Mobiluar

Përshkrimi : Banesa eshte 66 m2 dhe ndodhet ne Aktash 3/Bregu i Diellit ne rrugen Hilmi Rakovica.
Banesa eshte ne katin e 5, e mobiluar komplet, ka dhomen e dites, dhomen e fjetjes, kuzhine, banjo, shpajz, 2 ballkona, ka uje 24 h, lift 24 h, parking, pamje shume te mire nga qyteti, etj.

Te interesuarit te kontaktojne ne 044.188.500

Ekstra : Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Kastriot

044188500

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO