SHTEPI 4 KATESHE ME 3.78 ARI TRUALL NE SHITJE, ARBERI

Kjo shpallje është shikuar: 1381 herë

Postuar : 13.07.2015, Në orën: 04:17

Çmimi : 320 000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 378m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : SHTEPI 4 KATESHE, HYRJET E NDARA PER CDO KATE.
CDO KATE KA NGA 3 DHOMA, KUZHINE TE NDARE, BANJO, BALLKON.
TRUALLII: 378M2.
LOKACIONI: AFER AMBASADAVE GJERMANE DHE ITALIANE.
ÇMIMI: 320,000EURO.

MUNDESI E PRANIMIT TE NJE BANESE DHE DY LOKALE TE VOGLA PER KOMPENZIM, PLUS TE HOLLA SIPAS MARREVESHJES.


Prona PLUS
+377/ 044199993
+386/ 049199993
[email protected]

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Prona

044199993

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO