OLA KAMINA - bejm shitjen dhe montimin e kaminave

Kjo shpallje është shikuar: 703 herë

Postuar : 17.07.2015, Në orën: 06:47

Çmimi : Me Marrëveshje

Përshkrimi : bejm shitjen dhe montimin e kaminav me izolime speciale dhe me kualitet shum te larte dhe me qmime te ulta

Kategoria : Dekor Shtëpie

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Albert

044 530 191

Ferizaj

EMAIL

TELEFONO