Audi A6

Kjo shpallje është shikuar: 2015 herë

Postuar : 17.07.2015, Në orën: 13:14

Çmimi : 3 800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4x4

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 260,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2004

Përshkrimi : Bej ndrrim keri esht pa dogan i sapo i ardhun ne kosov
Esht me gjitha paisjet dhe ka kontroolim teknik 2 vjet esht dora e par un i dyti ne gjendje shum te mir

Kontaktoni ne VIBER

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Anton

00491737189179

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO