Audi A6 2.0 tdi

Kjo shpallje është shikuar: 1281 herë

Postuar : 17.07.2015, Në orën: 14:33

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 187,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi : Audi A6 2.0 TDI i posa ardhur nga suedia pa dogan
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume e ruajtur si brenda ashtu edhe jasht
Vetura eshte Full OPTION :
Viti i prodhimit fundi i 2010 modeli 2011
Klim
Nxemje te karrigave
Bord Kompjuter
Tempomat
Karrigat Lekur ALKANTARA
E shum e shum gjera te tjera qe si kemi permendur
Per ma shum inf. na kontaktoni ne 044-197-319 ose ne viber +377-44-197-319

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

Ardian

044197319

Vushtrri

EMAIL

TELEFONO