Mercedes C klas CDI full ekstra

Kjo shpallje është shikuar: 132 herë

Postuar : 19.07.2015, Në orën: 15:05

Çmimi : 6 400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Tiptronik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2.7

Viti : 2003

Përshkrimi : Mercedes C klas ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike
me te gjitha serviset e kryra
vetura posedon
i regjistruar rks deri me daten 23.01.16
nderrusi i shpejtsi automatik tiptronik
197000 tkalume tgarantume
modeli 2003 2006
viti 18.12.2002
xenon me llupa fabrikisht , karrika lekur me rrym + nxemje
navigacion ,tv, plus cd shanzher me 6cd
senzor parkimi para dhe mrapa
senzora shiut
klima 3zonal funksinale
pulla ne timon
cruz kontroll
liber servisi
tempomat
bord kompjuter
telefon
frigirifer
dritat i pastron me pull
si dhe pasqyret i palon
air bag gjdo kend
abs esp srs
drita mjegullec
4 xhmat me rrym
dy qelsa etj,
me nje fjal vetura eshte full eksta
ndrrimi i mundeshem
vetura esht ne emrin tim personal
vlen te ceket se nuk eshte hipotek mund te perkthehet brenda ores te noteri

049 795 725 + viber
045 897 449

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

lum

045 897 449

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO