ËSHTË SHITUR

VW BORA 1.9 TDI SPORT EDITION

Kjo shpallje është shikuar: 882 herë

Postuar : 13.08.2015, Në orën: 11:02

Çmimi : 4 500 €

Cmimi në zbritje : 4400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2001

Përshkrimi : shes bora 1.9 TDI (di) tkuqe 6 shpejtsi ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike me te gjitha serviset e kryra rrypin e dhomzorve(kaishin rebraqni) korp llamell dhmth vetura ska nevoj per investim
posedon 1 vit rks
air bag
abs
esp
asr
komanda ne timon
viti fund 2000 centrall hapet nga largsia alarm dy qelsa klima xhama me rrym pasqyre senzor anti refleks me rrym me ngrohje karrika me nxemje etj
ndrrimi i mundshem

049795725 + viber
045897449

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

lum

045 897 449 ose 049 795 725 + viber

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO