leshohet banesa me qera180euro,B.Diellit

Kjo shpallje është shikuar: 856 herë

Postuar : 1.08.2015, Në orën: 14:07

Çmimi : 180 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : eshte mobilume

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk, jep Banes me Qera te bregu i dillet.te banesat e bardha,esht ne kati e 3,esht 63m2, ka nje sallon kuzhin,1dhomi gjumi.1shpajz,1 banjo dhe nje terras,esht ne gjendje te banushme esht e rregulluar,dhe i plocon kushtet per nje jetes.
Qmimi esht 180euro ne muj
Per ma shum informata mund te na kontaktin ne keta nr;
+38649217979
+38649594343
+37745965858
email
[email protected]
Ose mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit.saksisht te teb banka

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO