Shitet Banesa ne Prishtine 61.40m2

Kjo shpallje është shikuar: 484 herë

Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:10

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 61.40m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Prishtine banesa ka siperfaqe prej 61.40m2 banesa eshte ne kati e 8. Banesa eshte e gatshme per banim.


Qmimi per m2 eshte 780euro

Banesa ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Teras


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO