Leshohet banesa me qera mbrapa ministris shendesis

Kjo shpallje është shikuar: 496 herë

Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:15

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi :

Banjo:

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni JETI shpk leshon banesen me qera mbrapa ministris shendesis ,esht ne kati perdhes,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,banesa esht e mobiluar,
qmimi 300euro

Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email.
[email protected]
Ose mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit.saksisht te teb bankaTek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO