Shiten 2 Banesa te Mati 1 107m2 dhe 72m2

Kjo shpallje është shikuar: 662 herë

Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:16

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : m2

Dhoma Gjumi :

Banjo:

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje dy banesa te Mati 1 banesat kan siperfaqe 107m2 dhe 72m2. Banesat deri ne tetor nuk jan te banueshme.Banesa I ka siperfaqe prej 107m2,banesa eshte ne katin 1.

Banesa posedon kete renditje:
-Sallon me kuzhine
3 Dhoma Gjumi
2 Banjo

Qmimi per m2 eshte 600euroBanesa II ka siperfaqe prej 72m2,banesa eshte ne katin 9.

Banesa posedon kete renditje:
-Sallon me kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo

Qmimi per m2 eshte 590euroPer ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO