Shitet Banesa ne Breg Diellit

Kjo shpallje është shikuar: 562 herë

Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:31

Çmimi : 111 000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 90m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi :

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banese ne Prishtine Breg Diellit saktesishte banesat e kuqe me siperfaqe prej 90m2 kati perdhes dhe ka kete renditje

1 sallone me kuzhine
3 dhoma gjumi
1 banjo
1 teras
1 shpajz
Qmimi 111.000euro i diskutushem

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979 +38649594343 +377965858
ose ne email add
[email protected]Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

INFORMATA RRETH PUBLIKUESIT:

jeti

+38649217979

Prishtinë

EMAIL

TELEFONO