TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:53
Kjo shpallje është shikuar: 104 herë

Titulli : Leshohet banesa me qera ne Ulpijan

Çmimi : 280 €

Kategoria : Qera: Banesa

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk leshon banesen me qera ne Ulpijan.banesa esht ne katin perdhes,banesa esht e rregullume dhe e gatshme per banim te menihershem.ka uje rrym dhe internet 24or.

Banesa ka ket renditje
1SALLON
1KUZHIN
2DHOMA GJUMI
1BANJO
Qmimi 280euro
Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email
[email protected]

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

SHPALLJET TJERA