TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:58
Kjo shpallje është shikuar: 94 herë

Titulli : Jepet me qera Banesa rruges per Germi 200euro

Çmimi : 200 €

Kategoria : Qera: Banesa

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon

Përshkrimi : Agjensioni Jeti Shpk.leshon me qera Banesen rruges per Gremi,perball shkolles fillore Gjergj Fishta,esht ne katin 3,esht ne gjendje te rregullt,dhe mund te shfryzohet per banim te menihershem.
Banesa ka ket Renditje

1Sallon
1Kuzhin
1Dhom Gjumi
1Banjo
1Terrsa

Preferohet per Familjar ose te Punsuar
per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email
[email protected]

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

SHPALLJET TJERA