TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.08.2015, Në orën: 12:03
Kjo shpallje është shikuar: 106 herë

Titulli : Shitet Banesa te shkolla Meto Bajraktari

Çmimi : 87,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 87m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk.ka ne shitje banese me 87m2 ne Prishtine te shkolla Meto Bajraktari,RR.Josi Prela .Banesa esht e rregullume esht ne gjendje te banushme,banesa,esht ne katin e 4-.per m shum mund te shihni edhe ne foto.

Renditja
1Sallon
2Dhoma gjumi
2Banjo
1Terras

Banesa ka Kanalizim,Ujesjellls, Rrym,Internet
Qmimi 87.000euro
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add

[email protected]Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

SHPALLJET TJERA