TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.08.2015, Në orën: 17:04
Kjo shpallje është shikuar: 99 herë

Titulli : Blej banes ne ulpijan ose ne emshir urgjentisht

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Tjera

Përshkrimi : Blej banes ne lagjen Ulpijan ose ne emshir,Banesa duhet ti ket nje sallo.nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,banesa duhet te jet deri ne katin e kater,banesa duhet te jet ne gjendje per banim te menihershem,qmimi
deri ne 50.000euro.
Per ma shum mund te me kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK

SHPALLJET TJERA