TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.08.2015, Në orën: 17:21
Kjo shpallje është shikuar: 109 herë

Titulli : Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesat ne Lakrishte

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesat ne Lakrishte.
Kati I ka banesen 82m2 me 3 dhoma gjumi sallon+kuzhine 1 banjo .
Kati II ka banesen 84m2 me 3 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo .
Garsonjer 30m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo.
Banese 50m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Kati III ka banesen 86m2 me 3 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo.
Banese me 50m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Kati IV garsonjer me 35 m2 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo.
Banese me 88m2 me 3 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrrase.
Kati V banese 90m2 me 3dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase
Garsonjer me 35m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo.
Banes me 55m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Kati VI banese me 59m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine dhe banjo.
Kati X ka garsonjer me 35m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine dhe banjo.
Kati XI ka banese me 85m2 me 2 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase .
Kati XII ka banesen me 105m2 me 3 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo +wc dhe terrase.
Banese 67m2 me 2 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo+wc dhe terrase.
Banese 59m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Kati XIII ka banesen 85m2 me 2 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo +wc dhe terrase.
Banese 65m2 me 2 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Kati XIV banese 108m2 me 3 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo+wc dhe terrase.
Banese 85m2 me 2 dhoma gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Banese 59m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine banjo dhe terrase.
Garsonjer me 35m2 me 1 dhome gjumi sallon+kuzhine dhe banjo.
Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose e-mail : [email protected]

SHPALLJET TJERA