TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.08.2015, Në orën: 17:27
Kjo shpallje është shikuar: 560 herë

Titulli : Shiten Mbi 60 Villa ne Brezovic

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vila

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne dispozicion mbi 60 Villa ne shitje ne Brezovic,Villat jan te dimizionit prej 78m2 dhe 125m2,
Villat jan ne gjendje per banim,dhe jan te pozicionuar ne nje ambient te qet atraktiv e te rrethuar me male dhe bukuri Natyrore.
Per me shum mund ti shikoni edhe fotografit.

Qmimi sipas marrveshjes

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email
[email protected]


Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

SHPALLJET TJERA