TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 4.08.2015, Në orën: 12:18
Kjo shpallje është shikuar: 75 herë

Titulli : Jepet Banesa me Qera ne Ulpian

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 90m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk leshon Banes me Qera ne Ulpian,banesa eshte ne kati 5 dhe ka siperfaqe 90m2,banesa ka 2dhoma gjumi me nga dy shtreter, shtrati per person eshte 50euro. Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme. Banesa leshohet me 01 korrik,.Po ashtu banesa ka 24ore uje,rryme,internet.
Banesa preferohet vetem per Femra.Banesa posedon;
-Kuzhine
2 Dhome gjumi
-Banjo
-Shpajz
-TerrasPer ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk

SHPALLJET TJERA