TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 4.08.2015, Në orën: 15:48
Kjo shpallje është shikuar: 888 herë

Titulli : Shitet Banesa ne Fushe kosove

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 90.5m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banesen ne Fushe Kosove me siperfaqe prej;
Banesa I me siperfaqe 90.5m2 banesa eshte ne katin e 7 eshte e banueshme Banes esht e ndertuar me kualitet te lart.dhe ka lift.uje,rrym 24or. banesa eshte te rrethi.

-Banesa ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
2 Doma gjumi
-Banjo
-TerasPer ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+377965858
ose ne email add
[email protected]

Agjensioni Jeti shpk ju Ofron ndim ne zgjidhjet tua.

SHPALLJET TJERA